با تازه‌های نسخه جدید RAD STUDIO 11 آشنا شوید

با تازه‌های نسخه جدید RAD STUDIO 11 آشنا شوید

نسخه جدید RAD STUDIO 11 با ده‌ها ویژگی جدید، صدها به‌روز رسانی، بهبود تجربه کاربری و افزایش بهره وری منتشر شد. شما را با برخی از این ویژگی‌ها و تغییرات آشنا می‌کنیم.

از RAD در صفحه‌های 4k+ استفاده کنید!

RAD Studio 11 پشتیبانی از DPI بالا را به IDE اضافه کرده است و توسعه دهندگان را قادر می‌سازد تا روی صفحه‌های نمایشگر بزرگتر و با وضوح بالا کار کنند. پشتیبانی کامل از جدیدترین مانیتورهای 4k+ با وضوح بالا فعالیت‌های روزانه توسعه دهندگان را با فونت‌ها و آیکون‌های تمیزتر و واضح‌تر و پشتیبانی از وضوح بالا در پنجره‌های IDE، از جمله در طراحی فرم VCL و FMX و ویرایشگر کد، بهبود می‌بخشد.

FireMonkey برای Windows در حال حاضر از همان مدل DP (و نه مدل Pixel) در همه سیستم عامل‌ها استفاده می‌کند و پیشرفت قابل توجهی از برنامه‌های ارائه شده در مانیتورهای Windows High DPI و 4K را ارائه می‌دهد.

در زمان طراحی از سبک های VCL استفاده کنید!

VCL Styles در حال حاضر پشتیبانی از زمان طراحی را ارائه می‌دهد: نمونه اولیه رابط کاربری شیک حتی سریعتر با مشاهده بلافاصله در زمان طراحی چگونه ظاهر می‌شود فرم‌ها و کنترل‌های شما هنگام اجرا.

مشاهده نحوه طراحی و تاثیر سبک‌ها بر رابط کاربری در زمان اجرا، روند طراحی و آزمایش رابط کاربری مدرن را بهبود می‌بخشد. ایجاد سریعتر رابط کاربری بهتر به ویژه هنگام کار با سبک‌های کنترل هر دو مفید است.

“IDE جدید DPI جدید بسیار زیبا به نظر می‌رسد! هر چند کمک کننده بزرگ پشتیبانی از سبک طراحی VCL در زمان طراحی است، که بسیار ساده‌تر می‌شود که ببینم برنامه‌های من در واقع در زمان اجرا چگونه ظاهر و احساس می‌شوند – واقعاً کمک بزرگی برای من است! “

با تازه‌های نسخه جدید RAD STUDIO 11 آشنا شوید
با تازه‌های نسخه جدید RAD STUDIO 11 آشنا شوید

برای ویندوز 11 آماده باشید!

پشتیبانی از ارائه ویندوز 11 با نسل یکپارچه MSIX. جزء WebBrowser برای Windows، با پشتیبانی از IE ActiveX و کنترل جدید Microsoft WebView 2 (Edge مبتنی بر Chromium).

طراحی طراح فرم VCL برای ساخت بصری برنامه‌های کاربردی بومی ویندوز، با نکات سریع و راهنمای چیدمان. Delphi و C ++ RTL پیشرفته برای ویندوزهای 32 بیتی و ویندوزهای 64 بیتی.

در سری سی سیلیکون سری M مستقر شوید!

برای macOS (سری M سیلیکون Apple) کامپایل شده و از بسته جهانی جدید برای ارسال AppStore استفاده کنید. اکنون می‌توانید برای پردازنده‌های فعلی اینتل و سری M جدید macOS (Apple Silicon) کامپایل کنید. گردآوری جدیدترین نسخه های پردازنده، سریعترین عملکرد را در همه سیستم عامل ها امکان پذیر می‌کند و از بسته‌بندی جهانی برای فروشگاه برنامه macOS پشتیبانی می‌کند.

با RAD Studio 11 می توان باینری‌ها را برای macOS ARM کامپایل کرد. از آنجا که پردازنده جدید M1 فوق العاده سریع است، ایجاد برنامه های بومی برای آن بسیار مهم است. به همین دلیل است که RAD Studio 11 برای هر توسعه دهنده دلفی ضروری است!

با تازه‌های نسخه جدید RAD STUDIO 11 آشنا شوید

برای آشنایی بیشتر به وبسایت رسمی مراجعه نمایید: